Apie mus


WoodWick žvakės yra tikrasis namų jaukumo, elegancijos ir prabangos atspindys. Jos padeda sukurti atpalaiduojančią ir nuostabiu aromatu dvelkiančią atmosferą, kurioje gera būti. Mūsų žvakės padeda jūsų erdvei suteikti ilgai išliekantį prabangų aromatą, kuris yra papildomas maloniu medinio knato spragsėjimo garsu žvakės deginimo metu. Būtent toks ir yra mūsų tikslas – leisti jums pasinerti į ypatingo atsipalaidavimo būseną tiesiog užsidegus WoodWick žvakę.

Technologijos sparčiai atsinaujina, tad WoodWick žvakės yra nuolat tobulinamos. Bėgant laikui žvakių mėgėjams siūlome vis didesnį stilingo dizaino ir įmantrių naujų kvapų derinių pasirinkimą, kad jūsų namai būtų praskaidrinami vis naujais pojūčiais. WoodWick žvakes įvertins kiekvienas – tiek tikras profesionalas, nuolat besidomintis žvakių gamyba bei įvairove, tiek paprastas mėgėjas, pirmą kartą pajutęs nuostabų WoodWick kvapą.

Išsikėlėme sau tikslą suteikti galimybę Lietuvoje lengvai įsigyti WoodWick žvakes ir atnešti dalelę pasakiško atsipalaidavimo į savo namų ar biuro erdvę.

Svarbu paminėti tai, kad labai palaikome WoodWick idėją saugoti ir tausoti gamtą – žvakės yra draugiškos aplinkai. Kiekviena smulki detalė, net ir pats įpakavimas, yra sukurti taip, kad būtų saugoma mūsų gamta.