WoodWick žvakės pagal dydį


WoodWick žvakės - ypatinga interjero detalė!


WoodWick žvakės yra išskirtinės – jos turi medinę dagtį, kuri degdama skleidžia raminantį, jaukų laužo ar židinio spragsėjimą primenantį garsą. Šis išskirtinumas pasitarnauja ir aromatui – degdama mediena, greičiau nei įprastas medvilnės knatas, paskleidžia kvapą.

Dėl unikalios gaminimo technologijos viena WoodWick žvakė gali degti virš 100 valandų, tad jos ne tik gražios, aromatingos, bet ir labai praktiškos. Norėdami prisitaikyti prie pačių įvairiausių savo klientų poreikių, siūlome didelį skirtingų dydžių, indelių formų asortimentą ir platų kainų pasirinkimą.

Uždegus kvapų įvairove turtingas WoodWick žvakes, jūsų namus ir širdį aplankys ramybė harmonija, jaukumas. Galite rinktis net iš 50 aromatų, kurie yra daugiasluoksniai – žvakei degant galima pajausti skirtingas nuotaikas kuriančias natas, kurios lyg muzika užpildo visas erdves.

Nesvarbu, koks Jūsų namų interjeras – iš unikalių WoodWick žvakių formų bei spalvų įvairovės tikrai išsirinksite širdį džiuginantį savo erdvės akcentą. Degdama švelniai spragsinti WoodWick žvakė Jūsų namuose bus šviesos, jaukumo ir romantikos šaltinis, o nedeganti – nedidelė kvapni namų interjero detalė. Nenorite, kad liepsnai užgesus sklistų aromatas? Subtilus medinis dangtelis sandariai uždaro stiklinį indą, kai žvakė nedega.

Renkantis žvakes prioritetą reikėtų teikti natūralioms medžiagoms. Ypač – jei mėgstate jas deginti dažnai. WoodWick žvakės yra gaminamos iš sintetinių priemaišų neturinčio sojų vaško, todėl bus ne tik kvapnus, aromatingas, bet ir saugus bei namų oro neteršiantis ugnies akcentas Jūsų interjere.