WoodWick – vienas žinomiausių žvakių prekių ženklų Lietuvoje ir visame pasaulyje.
Šios kvepiančios žvakės sužavi jas užsidegusius žmones itin lėtu, ilgu degimu, sodriu, maloniai patalpą pripildančiu kvapu ir išskirtiniu tik šioms žvakėms būdingu medinės dagties spragsėjimu – lyg malkutės, besikūrenančios židinyje.
Tad iš ko pagamintos WoodWick žvakės? Kas lemia šių žvakių precizišką kokybę ir prabangų, ilgalaikį degimą?
Skaitykite straipsnį ir sužinokite.

WoodWick žvakės – prabanga, sutelpanti į šildantį indą

Kiekviena WoodWick kvepianti žvakė – tai rafinuotos prabangos, lėto laiko ir gyvenimo kokybės simbolis, sutelpantis į širdį, akis ir patalpą šildantį indą.

Kiekvienos žvakės gamybai keliame pačius aukščiausius ir griežčiausius reikalavimus, kad būtų užtikrinta tobula daikto kokybė.

WoodWick sojų vaško žvakės malonaus kvapo pojūčiais įneša subtilios prabangos į asmens gyvenimą. Kokybiški namų kvapai suteikia daugiau progų lėtiems atsipalaidavimo momentams, pripildantiems širdį kokybiško gyvenimo pajauta.

Tai, kad šios žvakės liečiasi prie subtiliausių žmogaus dienos momentų, mus įpareigoja pagaminti tokį gaminį, kurį būtų paprasta naudoti bei kuris asocijuotųsi su malonumu ir rituališkumu. Todėl, WoodWick žvakių gamyboje naudojame tik kruopščiai atrinktas ir laiko patikrintas medžiagas.

Tad iš ko pagamintos WoodWick žvakės?

Iš ko pagamintos WoodWick žvakės?

Vaškas

Žvakės gaminamos iš aukščiausios kokybės, natūralaus sojų ir parafino vaško. Pastarojo kiekis yra minimalus – tiek, kiek reikia užtikrinti sodrų kvapo įsigėrimą ir palaikyti aukštesnės temperatūros degimą.
Vis tik, WoodWick žvakių pagrindą sudaro natūralus, kokybiškas sojų vaškas. Sojų vaškas yra pripažįstamas kaip vienas tvariausių vaškų. Jis yra natūralus ir išgaunamas iš atsinaujinančių šaltinių – greitai augančių sojų pupelių.
Šis vaškas ypatingai tinka šaltiems žiemos vakarams, kuomet namų temperatūra yra žemesnė. Kadangi šis vaškas pradeda tirpti gana žemoje temperatūroje (apie 49 – 71°C), vėsiais rudens ar žiemos vakarais jis degs ilgiau ir lengviau nei kad žvakės, pagamintos vien iš gryno parafino vaško.
Taip pat, būtent sojų vaško žvakės neskleidžia specifinio degimo kvapo, neišskiria toksinų, smalkių. Tai leidžia žvakės kvapui atsiskleisti kur kas preciziškiau, sodriau ir intensyviau.

Eteriniai aliejai

WoodWick žvakėse naudojami koncentruoti ir kvapnieji eteriniai aliejai, kurie lemia kvapo intensyvumą ir juntamų kvapų natas. WoodWick žvakėse niekada negailime ingredientų kiekio ir kokybės – tik taip galime išgauti sodrų, ilgai išliekantį kvapą, kuris degdamas nekinta.
Tikriausiai jums ne kartą teko susidurti su dvejomis priešingomis patirtimis su žvakėmis – viena vertus, kartais kvapnios žvakės, rodos, vos dega, vos įmanoma užuosti jų kvapą. Antra vertus, kartais žvakėse yra tiek sintetinio kvapo, kad vos ją uždegus, pradeda skaudėti galvą, o kvapas ilgainiui keičiasi – tampa aštrus, nemalonus.
WoodWick žvakių tobulinimo procesuose didelis dėmesys yra skiriamas idealaus vaško ir eterinių aliejų santykiui išgauti – kad kvapas būtų lengvai juntamas ir malonus, tačiau tuo pačiu, neišgaruotų ir netaptų per aitrus.
Šiuo metu visose WoodWick kvapiosiose žvakėse naudojame tik grynus, itin kokybiškus kvapniuosius ir eterinius aliejus, kurie užtikrina sodrią ir be galo malonią žvakės deginimo patirtį.

Medinė dagtis

WoodWick sojų vaško žvakė taip pat pasižymi išskirtiniu akcentu – medine dagtimi. Tam naudojama tikra mediena, kuri, dėka patentuoto dizaino, uždegus pradeda spragsėti it ugnis.
Ši medinė dagtis palaiko tolygią, gražiai degančią liepsną, kuri įkaitina vašką iki pat stiklo sienelių ir palengva išlydo visą vašką, leisdama atsiskleisti jo kvapo natoms.
Žvakės deginimas tampa be galo maloniu, atpalaiduojančiu ritualu tiek ausims, tiek akims, tiek išrankiai nosiai, kurį kaskart norisi pakartoti. Tegu tai tampa mažu, tačiau itin svarbiu jūsų vakaro ritualu.

Stiklinis indas

Visos WoodWick žvakės išpilstomos į stiklinius, karščiui atsparius indus. Toks permatomas žvakės dizainas leidžia matyti ir mėgautis palengva degančia žvakės liepsna.
Kuomet žvakė išdega, lieka subtilus, minimalistinio ir rafinuoto dizaino indas, kurį galite panaudoti namų puošmenoje – tiek pamerkiant ar pasodinant gėles, tiek pažvelgiant kūrybiškai ir transformuojant žvakės indą į meno kūrinį.

Prabangus, tačiau tvarus įpakavimas

Mes gerbiame gamtą, kurioje gyvename, todėl pakuodami žvakes renkamės aplinkai draugiškus, tačiau estetiškai atrodančius, sprendimus.
Tikime, kad bet koks tvarus įpakavimas gali būti tuo pačiu ir prabangus. Mums prabanga yra galėti mėgautis gyvenimo malonumais, kai už juos nepaliekame žymaus pėdsako planetoje. Todėl visi WoodWick žvakių įpakavimai yra draugiški gamtai, minimalistiniai ir perdirbami.

Taigi, WoodWick žvakė į gyvenimą įneša tiek lėtai tenkančio, prabangaus gyvenimo pojūtį, tiek joje susipinantys aukščiausios kokybės ingredientai leidžia suteikti jums išskirtinę žvakės deginimo patirtį. Su WoodWick, maži dalykai tampa patys didžiausi.